Zeytinalanı mezarlığı sevim sönmezay yapımı
Zeytinalanı mezar yapımı
izmirde mezar yaptırmak

ayın Sema Sönmezay Hamınefendinin rahmetli annesi Sayın Sevim Sönmezay Hanımefendi için Urla – Zeytinalanı Mezarlığında yaptırdıkları granit kabir resimleri

Mezarı Yaptıran: Sema Sönmezay
İl / İlçe: İzmir – Urla
Mezarlık Yeri: Urla Zeytinalanı Mezarlığı
Mezar Taşı Cinsi: granit

Zeytinalanı Mezar Yapımı – İZMİR MEZAR ®

Firmamız sadece İzmir ili ve çevresinde değil ülke geneline hizmet ve kalite götürmektedir.

Yüksek Kaliteli Ürünler:

Türkiye’de tek olan desenli granit mezarlarımız, fabrikamızda, bilgisayar destekli gelişmiş makinelerde üretilmiştir. Bu kesim ve desen kalitesi herkesin hakkıdır. 2- 10 cm et kalınlığında yekpare granit baş taşlarına fotoğraflar Lazerle, yazılarda ithal epoksi boya ile işlenir.

Kurumsal Güvenilirlik:

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, ilkeli ve profesyonelce çalışan firmamız bir ART GRANİT KURULUŞUDUR. Bkz. referanslarımız.

Esnek Ödeme Avantajları:

Kredi kartına taksit seçeneklerimiz ve diğer esnek ödeme şekillerimizden faydalanabilirsiniz.

Adresinize Uzman Gönderimi:

Zamansızlık veya başka sebeplerle ofisimize gelecek fırsat bulamıyorsanız, size bir telefon kadar yakınız. Uzman personelimiz eviniz ya da iş yerinizde mezar yapım ve bakımı hakkında sizi bilgilendirecektir. Bu hizmetimiz, Türkiye’de bir ilktir.

Nitelikli Çalışanlar:

Muhatap olacağınız tüm çalışanlarımız üniversite mezunu ve işinin uzmanı kişilerdir. Bütün iletişim kanallarını kullanabilen kadromuz sayesinde, değişik tasarım ve detayları e-posta aracılığıyla da kolayca çözümleyebilirsiniz.

Türkiye Genelinde Mezar Yapımı:

Türkiye’nin neresinde olursanız olun gerek bayii ağımız gerekse diğer mezarcılar kanalıyla ürün ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bkz. Bayii ağımız. Bayi ağımız dışında kalan yerlere de ürünlerimizi kargo ile gönderiyoruz. (Nakliye ve montaj masrafını biz ödüyoruz.)

Mezar siparişi:

İzmir dışında yahut Bayi ağımızın olmadığı bir yerde yaşıyorsanız, telefon veya mail yolu ile sipariş verebilirsiniz.

 

Zeytinalanı mezarlığı mezar yapımı, Zeytinalanı mezarlığı mezar taşı, Urla Zeytinalanı mezarcı, Urla Zeytinalanı mezar taşı fiyatları, Zeytinalanı mezar ustası ve mezar çeşitlerimize bakınız. Urla mezar taşı fiyatları, Urla Zeytinalanı mezar fiyatları, Zeytinalanı granit mezar, Urla mezar ustası, Urla mezarcı, Urla mezar yapımı, Urla mezarlığı, Zeytinalanı mezar ustası, Urla mezar fiyatları ve Urla ucuz mezar taşı fiyatlarını sitemizden görebilirsiniz. İzmir mezar, İzmir mezar fiyatları, mermer mezar, granit mezar, mezar taşı fiyatları, ucuz mezar, İzmir de mezar yaptırmak, İzmir mezar ustaları, İzmir mezar firmaları, Urla kabir ve resimli baş taşı için sitemizi inceleyiniz.