Milas mezar taşı yapımı
Milas mezar yapımı

Sayın Abidin Yükselen Beyefendi’ nin babası ve Muğla ilimizin yetiştirdiği değerli Ses Sanatçısı Sayın Ali Nazmi Yükselen Beyefendi için Milas Mezarlığı’ nda yaptırdıkları BG 33 model Beta ve Absolut Black granit mezar taşından kabrin resimleri.

Mezarı Yaptıran: Abidin Yükselen
İl / İlçe: Muğla – Milas
Mezarlık Yeri: Milas Mezarlığı
Mezar Taşı Cinsi: Absolut Black – Beta Granit

Milas Mezar Taşı Yapımı – İZMİR MEZAR ®

Firmamız sadece İzmir ili ve çevresinde değil ülke geneline hizmet ve kalite götürmektedir.
Yüksek Kaliteli Ürünler:
Türkiye’de tek olan desenli granit mezarlarımız, fabrikamızda, bilgisayar destekli gelişmiş makinelerde üretilmiştir. Bu kesim ve desen kalitesi herkesin hakkıdır. 2- 10 cm et kalınlığında yekpare granit baş taşlarına fotoğraflar Lazerle, yazılarda ithal epoksi boya ile işlenir.
Kurumsal Güvenilirlik:
Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, ilkeli ve profesyonelce çalışan firmamız bir ART GRANİT KURULUŞUDUR. Bkz. referanslarımız.
Esnek Ödeme Avantajları:
Kredi kartına taksit seçeneklerimiz ve diğer esnek ödeme şekillerimizden faydalanabilirsiniz.
Adresinize Uzman Gönderimi:
Zamansızlık veya başka sebeplerle ofisimize gelecek fırsat bulamıyorsanız, size bir telefon kadar yakınız. Uzman personelimiz eviniz ya da iş yerinizde mezar yapım ve bakımı hakkında sizi bilgilendirecektir. Bu hizmetimiz, Türkiye’de bir ilktir.
Nitelikli Çalışanlar:
Muhatap olacağınız tüm çalışanlarımız üniversite mezunu ve işinin uzmanı kişilerdir. Bütün iletişim kanallarını kullanabilen kadromuz sayesinde, değişik tasarım ve detayları e-posta aracılığıyla da kolayca çözümleyebilirsiniz.
Türkiye Genelinde Mezar Yapımı:
Türkiye’nin neresinde olursanız olun gerek bayii ağımız gerekse diğer mezarcılar kanalıyla ürün ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bkz. Bayii ağımız. Bayi ağımız dışında kalan yerlere de ürünlerimizi kargo ile gönderiyoruz. (Nakliye ve montaj masrafını biz ödüyoruz.)
Mezar siparişi:
İzmir dışında yahut Bayi ağımızın olmadığı bir yerde yaşıyorsanız, telefon veya mail yolu ile sipariş verebilirsiniz.

 

Milas mezar yapımı, Milas mezarlığı mezar yapımı, Milas mezar taşı yapımı, Milas da mezarcı, Milas da mezar ustası, Milas mezar taşı, Milas mezar fiyatları, Muğla Milas mezarcı, Muğla Milas mezar ustası, Milas mezar. Milas mermer mezar, Milas mezar taşı fiyatları, Milas ucuz mezar, Milas mezar taşı çeşitleri, mezara resim. Milas mezarlığı mezarcı, Milas Mezarlığı, Milas mezar yapımı, Muğla Milas mezar taşı yapımı, Muğla Milas mezarcı, Muğla Milas mezar taşı fiyatları, Muğla Milas da mezar ustası, Milas mermer mezar taşı, Muğla Milas mezar fiyatları, Milas mezarcı, Milas mezar ustası, Milas kabir taşı, Milas mezarlığı mezar ustası, Milas resimli mezar , Milas da ucuz kabir, Milas aile kabri. İzmir mezar, İzmir mezar fiyatları, mermer mezar, granit mezar, mezar taşı fiyatları, ucuz mezar, İzmir de mezar yaptırmak, İzmir mezar ustaları, İzmir mezar firmaları, mozaik mezar, Milas kabir