Milas nero gaska granit mezar
Milas nero gaska granit mezar taşı
Muğla / Milas'ta mezar yapımı
Milas mezar yapımı
Muğla mezarlığında mezar yapımı

Milas Güllük Mezar Taşı Yapımı – İZMİR MEZAR ®

Sayın Olcay Değer Hanımefendi’ nin annesi Sayın Sevim Akyol Hanımefendi için Milas Güllük Mezarlığı’ nda yaptırdıkları BG 35 model blok Nero Gaska granit mezar taşından kabrin resimleri.

Mezarı Yaptıran: Olcay Değer – Mehmet Erlat Değer
İl / İlçe: Muğla – Milas
Mezarlık Yeri:Güllük Mezarlığı
Mezar Taşı Cinsi: 5 cm kalınlıkta Nero Gaska Granit

 

Firmamız sadece İzmir ili ve çevresinde değil ülke geneline hizmet ve kalite götürmektedir.
Yüksek Kaliteli Ürünler:
Türkiye’de tek olan desenli granit mezarlarımız, fabrikamızda, bilgisayar destekli gelişmiş makinelerde üretilmiştir. Bu kesim ve desen kalitesi herkesin hakkıdır. 2- 10 cm et kalınlığında yekpare granit baş taşlarına fotoğraflar Lazerle, yazılarda ithal epoksi boya ile işlenir.
Kurumsal Güvenilirlik:
Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, ilkeli ve profesyonelce çalışan firmamız bir ART GRANİT KURULUŞUDUR. Bkz. referanslarımız.
Esnek Ödeme Avantajları:
Kredi kartına taksit seçeneklerimiz ve diğer esnek ödeme şekillerimizden faydalanabilirsiniz.
Adresinize Uzman Gönderimi:
Zamansızlık veya başka sebeplerle ofisimize gelecek fırsat bulamıyorsanız, size bir telefon kadar yakınız. Uzman personelimiz eviniz ya da iş yerinizde mezar yapım ve bakımı hakkında sizi bilgilendirecektir. Bu hizmetimiz, Türkiye’de bir ilktir.
Nitelikli Çalışanlar:
Muhatap olacağınız tüm çalışanlarımız üniversite mezunu ve işinin uzmanı kişilerdir. Bütün iletişim kanallarını kullanabilen kadromuz sayesinde, değişik tasarım ve detayları e-posta aracılığıyla da kolayca çözümleyebilirsiniz.
Türkiye Genelinde Mezar Yapımı:
Türkiye’nin neresinde olursanız olun gerek bayii ağımız gerekse diğer mezarcılar kanalıyla ürün ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bkz. Bayii ağımız. Bayi ağımız dışında kalan yerlere de ürünlerimizi kargo ile gönderiyoruz. (Nakliye ve montaj masrafını biz ödüyoruz.)
Mezar siparişi:
İzmir dışında yahut Bayi ağımızın olmadığı bir yerde yaşıyorsanız, telefon veya mail yolu ile sipariş verebilirsiniz.

 

Milas mezar yapımı, Milas mezarlığı mezar yapımı, Milas mezar taşı yapımı, Güllük mezar yapımı, Milas da mezar ustası, Güllük mezar taşı yapımı, Milas mezar fiyatları, Muğla Milas mezarcı, Muğla Milas mezar ustası, Güllük mezar. Milas Güllük mermer mezar, Milas mezar taşı fiyatları, Milas ucuz mezar, Milas mezar taşı çeşitleri, mezara resim. Güllük mezarlığı mezarcı, Bodrum Güllük Mezar yapımı, Bodrum Güllük mezar taşı yapımı, Muğla Güllük mezar taşı yapımı, Muğla Milas Güllük mezarcı, Muğla Milas mezar taşı fiyatları, Muğla Milas da mezar ustası, Milas mermer mezar taşı, Muğla Milas mezar fiyatları, Milas mezarcı, Milas mezar ustası, Milas kabir taşı, Milas mezarlığı mezar ustası, Milas resimli mezar , Milas da ucuz kabir, Milas aile kabri. İzmir mezar, İzmir mezar fiyatları, mermer mezar, granit mezar, mezar taşı fiyatları, ucuz mezar, İzmir de mezar yaptırmak, İzmir mezar ustaları, İzmir mezar firmaları, mozaik mezar, Güllük kabir