MOZAİK MEZAR MODEL MD 3

NOT : Bu modelimiz Yeni Buca, Kaynaklar ve, Gökdere mezarlıklarına mahsustur.

Mozaik mezar nasıl olmalı

A- Mezarın temeli

Temeli güzel yapılmayan bir mozaik mezar,  mermer mezar veya granit mezar olarak imal edilse bile yıllar sonra yan yatabilir.  Çimento ve diğer malzemeler mozaik mezar temelinde hakkını vererek kullanılmalıdır.

B – Mezar  Gövdesi

Mozaik mezar netice de dış mekânda kalan yazın sıcak kavurucu güneşine ve kışın soğuğuna dayanmak zorunda olan bir yapıdır. Kalıplı beton ile ana gövde uygun hava şartlarında dökülmelidir. Kışın aşırı soğuk havalarda katkı malzemesi kullanılmıyor ise beton kalıba dökülmemelidir. Keza yazın aşırı sıcaklarda da betonun çatlamaması için önlem alınmalıdır.

C – Güven ve termin

Sipariş vereceğiniz Mezar firmasının, referanslarını ve güvenilirliğini araştırınız. Bizim de referanslarımızı inceleyiniz.Mümkünse mezarlıklarda buluşmak yerine,  yapımcı firmanın işyerlerini görerek mezar siparişini veriniz.  Ödediğiniz kaparo miktarı, teslim tarihi, mermer mezar, mozaik mezar veya granit mezar işin detayını içeren firma kaşeli bir belge isteyiniz.

D – Ucuz mezar fiyatı

Yaptırdığınız mezar sağlam, kaliteli ve güzel olduğu kadar kalitesine göre çok ucuz fiyatlı olmalı. Sitemizde gördüğünüz mezar resimleri başka sitelerden alıntı değil tamamen kendi mezar modelimizdir..Mezar fiyatları konusunda da sadece İzmir mezar fiyatları değil Türkiye mezar fiyatlarında da iddialıyız.

Ucuz mezar fiyatlarımız, güvenilirliğimiz, mozaik mezar,  mermer mezar, granit mezar, işçiliğimiz-mezar ustalığımız için mezar modellerimiz ve referanslarımızı inceleyiniz. İzmir Mezar Ekibi

izmir mezar yapımı, izmir mezar taşı yapımı,

İzmir de Mezarcılar, mezar firmaları, buca da mezarcılar, Bornova da mezarcılar, kaliteli mezar, doğançay mezar, Bornova mezar, soğukkuyu mezar, granit mezar, resimli mezar, yeni Bornova mezar ustası, Mezara resim, mezar taşı, mezar fiyatları, mezar ustaları, hacılarkırı mezar, Karşıyaka mezar, Narlıdere mezar, gökdere mezar, kaynaklar mezar, aile kabri. İzmir mezar firmaları, ucuz mezar, mezar modelleri, granite resim, Gaziemir mezar, mezar taşı fiyatları, İzmir de mezar yaptırmak,Kaliteli mezar, güzel mezar modeli, mezar çeşitleri, İzmir de mezar, doğançay da mezar ustaları ve buca da mezar ustaları için sitemizi inceleyiniz.

oğançay mezar, Bornova mezar, soğukkuyu mezar, granit mezar, resimli mezar, yeni Bornova mezar ustası
Mezara resim, mezar taşı, mezar fiyatları, mezar ustaları, hacılarkırı mezar, Karşıyaka mezar, Narlıdere mezar, gökdere mezar, kaynaklar mezar, aile kabri. İzmir mezar firmaları, ucuz mezar, mezar modelleri, granite resim, Gaziemir mezar, mezar taşı fiyatları, İzmir de mezar yaptırmak, Kaliteli mezar, güzel mezar modeli, mezar çeşitleri, İzmir de mezar, doğançay da mezar ustaları, buca da mezar ustaları, Mezarcılar, mezar firmaları, buca da mezarcılar, Bornova da mezarcılar ve  kaliteli mezar için araştırma yapınız.

Bu mezar modellerimizede göz atınız.